Разом до вершин «Сколівських Бескидів»
Управління туризму Львівської ОДА спільно з працівниками національного природного парку «Сколівські Бескиди» та наших воїнів з 24 ОМБр здійснили сходження на г. Парашка (1268 м.). Всі учасники походу дружньо пройшли по маршруту до вершини, де заспівали Гімн України та вшанували полеглих побратимів.