Рекреація

Дільниця рекреації та благоустрою

Сприятливі кліматичні умови, гірський рельєф, мальовничі пейзажі карпатських лісів, високогірних полонин, густа мережа стрімких гірських потоків, різноманітність рослинного і тваринного світу, наявність культурних та архітектурних пам’яток на території національного природного парку – все це сприяє інтенсивному розвитку всіх видів рекреації.

Природні комплекси та об’єкти парку мають екологічну, історичну та естетичну цінність в поєднанні з природними та культурними ландшафтами, які раціонально використовуються в рекреаційних, освітніх, наукових та культурних цілях.

З метою ведення рекреаційної та еко-освітньої  діяльності, у структурі парку створено відповідний підрозділ – дільницю рекреації та благоустрою.

Впродовж більше двох десятиліть дільницею облаштовано 10 рекреаційних пунктів, прокладено, промарковано 19 туристичних шляхів та 2 екостежки.

Рекреаційна ділянка Дубравка
Рекреаційна ділянка Колодка
Рекреаційна ділянка Павлів Потік
Рекреаційна ділянка Явори
Рекреаційна ділянка Гуркало
Рекреаційна ділянка Кам'янка
Рекреаційна ділянка Манмальсталь
Рекреаційна ділянка Святославіє
Рекреаційна ділянка Східницька лісковатиця

Активно популяризується значимість природоохоронних об’єктів шляхом проведення екскурсій, екоуроків, акцій та зустрічей у різних форматах.

Відвідувачі парку мають можливість вивчати природу, детальніше дізнатися про природні процеси та явища нашого краю.  Підтримуємо тісні контакти з освітніми закладами, туристичними операторами, активними туристичними групами, національно-патріотичними вихованцями, спортивними командами та усіма зацікавленими природолюбами.

Орієнтовна загальна річна кількість відвідувачів на території національного природного парку і прилеглих територій сягає 100 000 осіб.

Екскурсія з ВПО
Екскурсія з туристами