Публічні закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Автомобіль УРАЛ-375 після капітального ремонту із подовженою та підсиленою рамою на 1000 мм та базою на 4500 мм з маніпулятором)

Обґрунтування доцільності закупівлі. Згідно з рішенням Уповноваженої особи № 1 від 25.04.2023р. НПП «Сколівські Бескиди» визнано установою, за яким закріплюється на праві господарського відання майно державної власності та покладено виконання таких завдань/функцій:

  • Парк створено з метою збереження, відтворення і раціонального використання ландшафтів західної частини Українських Карпат з типовими та унікальними природними комплексами, що мають важливе природоохоронне, естетичне, наукове, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення у регіоні.
  • Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідними транспортом а саме : Автомобіль УРАЛ-375 після капітального ремонту із подовженою та підсиленою рамою на 1000 мм та базою на 4500 мм з маніпулятором

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей транспортних засобів, що обліковуються на балансі Замовника, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована відповідно до бюджетного запиту та  на 2023 рік 1700000,00 грн.. Розрахунок очікуваної вартості зазначеної закупівлі було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінеконіми від 18.02.2020 №275, зокрема, використовуючи метод порівняння ринкових цін на такий предмет закупівлі, що доступні у відкритих джерелах інформації (інтернет).