Новини

  Всі
Очистити фільр
img

Черговий том літопису

Науковим відділом парку підготовлено та видано черговий 23 том Літопису природи, який є основною формою узагальнення результатів наукових досліджень та спостережень за станом і змінами природних процесів, виконаних на його території.

  • Інформація
img

Обережно – комахи!

Травень – це не тільки теплий весняний місяць, а ще - улюблений період для розвитку різних комах. Більшість з них особливо небезпечні для людей, що мають алергію на їхню отруту. Невчасно надана допомога може призвести до летального випадку. З метою ознайомлення з різними видами комах та наслідками укусів в Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 проведений урок-тренінг «Користь та небезпека від комах».

  • Екоосвіта
img

Дерева «Зеленої країни»

В НПП «Сколівські Бескиди» завершилися весняні акції в рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна», де на різних локаціях було висаджено більше 3 тисяч саджанців, в тому числі декоративних видів і форм, на загальній площі більше 8 гектарів.

  • Екологія
img

Відбулась конференція

12 травня 2023 року відбулась конференція «Розвиток кластерів сільського туризму в нових реаліях» в офлайн і онлайн форматі в Київському національному університету імені Тараса Шевченка. Конференція відбулась за підтримки ГО «Спілка сільського зеленого туризму України» в межах проекту «Покращення малого бізнесу та розвиток системи університетської освіти через дослідження та просування туристичних кластерів у сільській місцевості України», що фінансується Естонським центром міжнародного розвитку.

  • Міжнародна співпраця
img

Королі вершин

6 травня відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики - гірський біг на найвищу вершину НПП «Сколівські Бескиди» - гору Парашка (1248 м.н.р.м.). Організатор заходу Міністерство молоді та спорту України, ГС «Федерація легкої атлетики України». За золоті медалі змагалися майже 40 спортсменів та любителів з різних регіонів. А здобув перемогу, на дистанції 12 км з перепадом висоти у 650 м, Ченікало Олександр, подолавши дистанцію за 59.31 хв.

  • Інформація