Підсумки та перспективи

Відбулось чергове засідання науково-технічної ради національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Розглянуто  та обговорено виконання науково-технічних, еколого-просвітницьких, природоохоронних, лісогосподарських заходів та рекреаційної діяльності за 2023 рік.

Відмічено поступальний розвиток Парку та повний обсяг  виконання запланованих заходів.

Погоджено проекти лімітів використання природних ресурсів на 2024 рік та планові заходи з наукової, еколого-просвітницької роботи і благоустрою  території.

Рекомендовано адміністрації Парку погодити технічне завдання на розроблення Проекту організації території.

Ухвалено рішення щодо оновленого персонального складу НТР.

Обговорено питання підготовки до проведення міжнародної науково-практичної конференції з нагоди 25 річниці створення національного природного парку «Сколівські Бескиди».

 

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта