Новий сайт

Весна – оновлення природи. Символічно, що на початок весни 2023 року припадає запуск потужної природничо-інформаційної  платформи Сколівщини – нового  сайту національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Сайт розроблено відповідно до вимог Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, за методичної та фінансової підтримки  Франкфуртського зоологічного товариства:  https://www.facebook.com/FZS.Ukraine

Новий веб-ресурс парку відрізняє сучасний дизайн, максимально оптимізований  для зручного  користування та  додані нові функції. Простори інтернету допоможуть знайти  друзів однодумців, природо-охоронців.

Кожен бажаючий відвідувач може легко довідатись про основні напрямки діяльності парку, його унікальні природні об’єкти. Особливо доступна інформація для мандрівників туристичних шляхів, які заздалегідь зможуть підібрати маршрут та безпечно повернутись назад.

Меню сайту швидко допоможе знайти потрібну сторінку чи блок. Про  «гарячі» новини, акції, конкурси  та інше  шанувальники сайту довідаються вчасно.  Обіцяємо цікаві спостереження природних див, із життя звірів, що їх зафіксували  фотопастки та інших креативних ідей.

Запрошуємо відвідати.

Василь ПРИНДАК
директор НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Яким побачимо Парк через 10 років

Проведено першу робочу зустріч зацікавлених сторін та громадськості з питань розробки Проекту організації території – основного документу, що визначає стратегію розвитку національного природного парку «Сколівські Бескиди» на 10 років. Розробником Проекту є Франкфуртське зоологічне товариство (Німеччина) у співпраці з адміністрацією Парку та представниками зацікавлених сторін.

  • Інформація

Ошатні шовкохвостики

З настанням холодів та перших снігопадів у населених пунктах, садах, вздовж автодоріг можна спостерігати зграйки «нарядних» пташок – омелюхів звичайних, які прилітають у наші краї для зимівлі. Яскрава пташка, що має густе, пухнасте пір՚я, великий чубчик на голівці і схожа розмірами на шпака. Птахам найбільше подобаються дерева й чагарники з яскравими соковитими плодами, особливо ті, які тримаються на гілках пізньої осені й узимку, допомагаючи їм пережити тривалі періоди негоди (плоди калини, глоду, горобини, шипшини).

  • Фауна

Допомога природі

Людина — частина природи. Але у людини є можливість змінювати її. Від неї залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. У Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 був проведений урок-гра «Як я можу допомогти природі?». Під час заняття учні грали в ігри «Хто я?», «Бінго». В книгу скарг та пропозицій вносили свої записи щодо збереження та відновлення природи. Для закріплення матеріалу школярі у парах відображали «коли Земля хворіє та радіє». На гілці побажань відтворили свої емоції, які дістали під час уроку.

  • Екоосвіта