З повагою до лісу…

На передодні святкування Дня працівника лісу  учні шкільних лісництв разом з провідними фахівчинями  нацпарку  туристичний шлях «До джерел  мінеральної води», рекреаційну ділянку «Павлів потік», побували на екостежці «Бучина». Під час екскурсії учні ознайомлювалися з видами дерев, на прикладі гілочок вчилися  відрізняти хвойний ліс від листяного, обговорювали, яке значення відіграє ліс для економіки парку, та про екологічний  вплив на навколишнє середовище.

Ліс - це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного  скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок працівників лісового господарства.

У професійне свято школярі  приєдналися  до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Зі святом!

 

Відділ

еколого-освітньої роботи