ЮВІЛЕЙНА МАРКА

Сьогодні 14 лютого 2024 року у Львівському відділені Головної пошти України відбулася урочиста церемонія спецпогашення поштової марки «З нагоди 25 річчя створення національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Традиційно підписання та погашення перших конвертів та марок здійснили:

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій ХОЛОД;

Радник голови Львівської ОВА з питань міжнародного співробітництва Юрій Котик;

Начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій ДЕЙНЕКА;

В.о. начальника управління туризму та курортів Львівської ОВА Тарас ЛОЗИНСЬКИЙ;

Т.в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана ВІЙТИК;

Директор національного природного парку «Сколівські Бескиди» Василь ПРИНДАК;

Спецпогашення має особливе значення для філателістів, які колекціонують ювілейні марки.

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта