ЮВІЛЕЙНА ДАТА

11 лютого цього року виповнюється 25 років з часу створення національного природного парку  «Сколівські Бескиди». З нагоди цієї події планується проведення міжнародної науково-практичної конференції.

Науковий відділ Парку готує збірку презентаційних матеріалів пов'язаних  з створенням та діяльністю  установи.

Звертаємось до наших прихильників, ветеранів і природолюбів з пропозицією надіслати короткі історії пов'язані  з територією (маловідомі назви урочищ, гір, потоків та інше), цікаві рекреаційні місця та історичні дати, дійства, що мають відношення до традицій місцевих бойків.

Матеріали (описи, фото, відео) з позначкою «до 25 річчя створення Парку» просимо надсилати до 11 лютого 2023 року на електронну пошту [email protected] ,  контактна особа Ірина ЛЯХ 096 528 16 69. Дотриманням авторських прав гарантуємо.

Авторам дописів буде презентовано настільний календар присвячений ювілейній даті.

 

 

Науковий відділ

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта