Яким побачимо Парк через 10 років

Проведено першу робочу зустріч зацікавлених сторін та громадськості  з питань розробки Проекту організації території – основного документу, що визначає стратегію розвитку національного природного парку «Сколівські Бескиди» на 10 років.

Розробником  Проекту є Франкфуртське зоологічне товариство (Німеччина) у співпраці з адміністрацією Парку та представниками зацікавлених сторін.

Зацікавлені сторони представляли: Сколівська, Козівська, Східницька територіальні громади, суміжні землекористувачі (підприємства лісового та мисливського господарств і промисловості), місцевий  бізнес, громадські організації, наукові та освітні установи.

За результатами зустрічі  обговорено інтереси зацікавлених сторін та планування наступних етапів розробки.

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Своєрідна любов

Рись – надзвичайно красива потаємна тварина. Свою симпатію висловлює дуже нетипово:самець та самка буцаються між собою лобами і лише після цього утворюється пара. Шлюбний період у рисі починається з початку лютого і триває майже місяць. Взагалі рись любить самотність, не схильна до спілкування з собі подібними, але в шлюбний період ця поведінка різко змінюється.

  • Фауна

Сторінками Червоної книги

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, проведено екологічний урок для учнів 5-го класу на тему «Сторінками Червоної книги України». Учні ознайомилися з поняттями «Червона книга», «екологія», «екологічні проблеми»; ознайомилися з причинами зникнення рослин і тварин у природі.

  • Екоосвіта