Виховний захід «Зустріч птахів»

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера»,  і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію.

Неоціненну користь приносять птахи людині. Вчені підрахували, що на ділянці  площею 1 км2  птахи знищують не менше ніж 25 кг комах. Вони  знищують не лише шкідливих комах, а й багато шкідливих гризунів, які часто завдають значних збитків урожаю сільськогосподарських культур.

Птахи також сприяють поширенню дерев та кущів. Крім цього, вони  створюють необхідний ланцюг у ряді живих істот, забезпечують рівновагу в боротьбі за існування у тваринному світі.

Саме з метою збереження крилатих  нашого краю у Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 для учнів 5–го класу був проведений виховний захід  «Зустріч птахів».

Школярі переглядали відео-презентацію про перелітніх птахів, розгадували ребуси, на   створеному власноруч плакаті розміщували перелітніх та зимуючих птахів.

Наприкінці уроку учні виготовляли аплікацію «Пташка у яйці».

Будьте відповідальними за життя пернатих та допомагайте їм!

 

Оксана  Федишин

провідний фахівець

з екологічної освіти