Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Всесвітній день охорони довкілля, яке відзначають щорічно 5 червня, є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Цей  День  розрахований  на те, щоб внести у людський фактор питання охорони довкілля; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку; сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади; а також роз'яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне й благополучне майбутнє.

Фахівцями національного природного парку «Сколівські Бескиди» проведено заходи з учнями шкіл місцевих територіальних громад та тимчасово переміщених особами. Основна увага приділена виконанню простих порад, які допоможуть збереженню нашого довкілля.

Ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим, і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

 

Оксана Федишин

провідна фахівчиня

з екологічної освіти