Відбулась конференція

12 травня 2023 року відбулась конференція «Розвиток кластерів сільського туризму в нових реаліях» в офлайн і онлайн форматі в Київському національному університету імені Тараса Шевченка. Конференція відбулась за підтримки ГО «Спілка сільського зеленого туризму України» в межах проекту «Покращення малого бізнесу та розвиток системи університетської освіти через дослідження та просування  туристичних кластерів у сільській місцевості України», що фінансується Естонським центром міжнародного розвитку.

На зустрічі було представлено ряд доповідей щодо розвитку кластерів сільського туризму, на основі результатів досліджень, які описували, наскільки гнучким і стійким може бути підприємництво українського сільського туризму. Було також обговорено варіанти розвитку та механізми підтримки.

До конференції також долучився директор НПП «Сколівські Бескиди» Приндак В.П., який зробив доповідь на тему: «Роль національного парку у розвитку кластеру сільського туризму».

Конференція відбулась в теплій атмосфері, та була досить корисною.

 

 

Науковий відділ

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Яким побачимо Парк через 10 років

Проведено першу робочу зустріч зацікавлених сторін та громадськості з питань розробки Проекту організації території – основного документу, що визначає стратегію розвитку національного природного парку «Сколівські Бескиди» на 10 років. Розробником Проекту є Франкфуртське зоологічне товариство (Німеччина) у співпраці з адміністрацією Парку та представниками зацікавлених сторін.

  • Інформація

Ошатні шовкохвостики

З настанням холодів та перших снігопадів у населених пунктах, садах, вздовж автодоріг можна спостерігати зграйки «нарядних» пташок – омелюхів звичайних, які прилітають у наші краї для зимівлі. Яскрава пташка, що має густе, пухнасте пір՚я, великий чубчик на голівці і схожа розмірами на шпака. Птахам найбільше подобаються дерева й чагарники з яскравими соковитими плодами, особливо ті, які тримаються на гілках пізньої осені й узимку, допомагаючи їм пережити тривалі періоди негоди (плоди калини, глоду, горобини, шипшини).

  • Фауна

Допомога природі

Людина — частина природи. Але у людини є можливість змінювати її. Від неї залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. У Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 був проведений урок-гра «Як я можу допомогти природі?». Під час заняття учні грали в ігри «Хто я?», «Бінго». В книгу скарг та пропозицій вносили свої записи щодо збереження та відновлення природи. Для закріплення матеріалу школярі у парах відображали «коли Земля хворіє та радіє». На гілці побажань відтворили свої емоції, які дістали під час уроку.

  • Екоосвіта