Цікаве про кажанів

Сьогодні учні 4-6 класів Сколівської  ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та №3  долучилися до Всеукраїнської екологічної акції «Подаруй оселю кажану», яка проходить  за ініціативи компанії НЕК «Укренерго» в межах проекту «Збереження біорізноманіття» Більшість видів кажанів є рідкісними та занесені до Червоної книги України і потребують охорони.

Провідний фахівець з екологічної політики Віталій РОЖКО та експерт зі сталого розвитку Богдан РАДЧЕНКО, спільно із провідними фахівчинями з екоосвіти  національного природного парку «Сколівські Бескиди» розповіли школярам про біологію та заходи  щодо збереження кажанів та біорізноманіття в цілому.

Діти активно приймали участь у вікторині та складали пазли.

Завершилося заняття приємними сюрпризами – подарунками, найактивнішому учаснику подаровано футболку!

 

P.S. Кажани не п’ють людську кров та не оглушують нікого своїм ультразвуком, як зображено в казах і фільмах. Саме ці міфи є основною причиною винищення рукокрилих у дикій природі, що призводить до вимирання унікальних видів.

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Навіщо нам ліси

Днями, у Крушельницькому ЗЗСО І-ІІ ст. для учнів шкільного лісництва була проведена вікторина «Знавці лісу». На початку школярі ознайомлювалися з типами лісів, які поширені на території НПП «Сколівські Бескиди». Під час вікторини активно відповідали на запитання, грали в ігри «Лісова павутина» та «Лісовий ленд-арт».

  • Екоосвіта

Хіба ревуть олені, як ясла повні?

Чи вдавалось Вам почути звуки «сурмів» оленя благородного? Ні? Тоді зараз саме той час. Адже з приходом осені самець оленя, що шукає самку видає такі звуки. На початку реву одинокі самці займають певну територію, часто – одні і ті ж самі ділянки по кілька років, куди ревом запрошують самок. Збуджені самці ламають гілки, б’ють рогами молоді деревця, здирають кору та гребуть ногами лісову підстилку. Під час гону вони мало їдять, тому втрачають 30-40 кг своєї ваги.

  • Фауна

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

В третю суботу вересня щорічно проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». До даного заходу долучилися і працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди», де провели прибирання та облагородження в урочищі «Альтана» та рекреаційній ділянці «Павлів потік».

  • Екологія