Цікаве про кажанів

Сьогодні учні 4-6 класів Сколівської  ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та №3  долучилися до Всеукраїнської екологічної акції «Подаруй оселю кажану», яка проходить  за ініціативи компанії НЕК «Укренерго» в межах проекту «Збереження біорізноманіття» Більшість видів кажанів є рідкісними та занесені до Червоної книги України і потребують охорони.

Провідний фахівець з екологічної політики Віталій РОЖКО та експерт зі сталого розвитку Богдан РАДЧЕНКО, спільно із провідними фахівчинями з екоосвіти  національного природного парку «Сколівські Бескиди» розповіли школярам про біологію та заходи  щодо збереження кажанів та біорізноманіття в цілому.

Діти активно приймали участь у вікторині та складали пазли.

Завершилося заняття приємними сюрпризами – подарунками, найактивнішому учаснику подаровано футболку!

 

P.S. Кажани не п’ють людську кров та не оглушують нікого своїм ультразвуком, як зображено в казах і фільмах. Саме ці міфи є основною причиною винищення рукокрилих у дикій природі, що призводить до вимирання унікальних видів.

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

«Лелека – символ України»

На території рекреаційної ділянки «Дубравка» працівники Парку провели екологічний урок для школярів Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Учні переглянули відео про чорного та білого лелеку, збагатили свої знання про поширення, поведінку, харчування та їхню користь у природі. Під час виконання фізкультхвилинки відтворили рухи лелеки, грали в гру «Нагодуй лелеченя». На завершення школярі зробили аплікацію «Лелека».

  • Без категорії
  • Екоосвіта

НАУКОВИЙ ЗВІТ 2023

Науковим відділом Парку підготовлено та видано 24-ий том Літопису природи, в якому узагальнено основні результати роботи за 2023 рік. У Літописі наведено характеристику пробних площ, зафіксовано метеорологічні явища, гідрологічні дослідження, подано результати досліджень видового складу кажанів, таксономічного різноманіття безхребетних, підведено основні підсумки накової та науково-освітньої діяльності.

  • Без категорії
  • Інформація

Екскурсія в світ комах

В рекреаційній ділянці Павлів потік фахівці Парку для учнів 4 класу Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 імені Стефанії Вітрук провели цікаву пізнавальну екскурсію «Світом комах». Розповіли дітям, що на Землі живе безліч різних комах, більшість із них вміє літати, саме вони запилюють рослини.

  • Без категорії
  • Екоосвіта