Співпраця природоохоронців

Співпраця природоохоронців

Цими днями до нас завітали колеги з національного природного парку «Холодний Яр» Черкаської області, що поблизу міста Чигирина. Даний парк створений 1 січня 2022 року  з метою  охорони природних комплексів і об'єктів Середнього Придніпров'я.

Фахівці Сколівських Бескидів поділилися досвідом природоохоронної, наукової, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності. Наші гості розповіли про свій Парк, про свій патріотичний край.

Керівники установ –  Василь ПРИНДАК та Богдан ЛЕГОНЯК домовились про майбутню співпрацю. «Сколівські Бескиди» отримали запрошення  відвідати «Холодний Яр» - найважливіший магніт Черкащини.

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

«Лелека – символ України»

На території рекреаційної ділянки «Дубравка» працівники Парку провели екологічний урок для школярів Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Учні переглянули відео про чорного та білого лелеку, збагатили свої знання про поширення, поведінку, харчування та їхню користь у природі. Під час виконання фізкультхвилинки відтворили рухи лелеки, грали в гру «Нагодуй лелеченя». На завершення школярі зробили аплікацію «Лелека».

  • Без категорії
  • Екоосвіта

НАУКОВИЙ ЗВІТ 2023

Науковим відділом Парку підготовлено та видано 24-ий том Літопису природи, в якому узагальнено основні результати роботи за 2023 рік. У Літописі наведено характеристику пробних площ, зафіксовано метеорологічні явища, гідрологічні дослідження, подано результати досліджень видового складу кажанів, таксономічного різноманіття безхребетних, підведено основні підсумки накової та науково-освітньої діяльності.

  • Без категорії
  • Інформація

Екскурсія в світ комах

В рекреаційній ділянці Павлів потік фахівці Парку для учнів 4 класу Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 імені Стефанії Вітрук провели цікаву пізнавальну екскурсію «Світом комах». Розповіли дітям, що на Землі живе безліч різних комах, більшість із них вміє літати, саме вони запилюють рослини.

  • Без категорії
  • Екоосвіта