Східниця – джерело здоров’я

В рамках реалізації проекту «Охорона вод Солінського озера (Польща)  та лікувальних вод курорту Східниця» відбулася міжнародна екологічна конференція «Екологічний туризм, природна спадщина та сприяння проекологічній поведінці».

Охорона вод озера Соліна та цілющих вод курорту Східниця – спільний виклик зберегти та використати потенціал природної спадщини.

Партнери об'єднанні статусом бальнеологічних курортів, тому їхньою спільною метою є покращення та підтримка належної якості поверхневих та підземних вод як основних природних ресурсів, що використовуються туристами та відвідувачами.

Партнер проекту (Східниця) – національний природний парк «Сколівські Бескиди»  територія з високим потенціалом для розвитку туризму завдяки цінності природного середовища.

На конференції з презентацією «Природна та етнокультурна спадщина національного природного парку «Сколівські Бескиди» виступив директор Василь ПРИНДАК.

Мінеральні води Східниці  лікують хвороби нирок, печінки, анемію і діабет.

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Навіщо нам ліси

Днями, у Крушельницькому ЗЗСО І-ІІ ст. для учнів шкільного лісництва була проведена вікторина «Знавці лісу». На початку школярі ознайомлювалися з типами лісів, які поширені на території НПП «Сколівські Бескиди». Під час вікторини активно відповідали на запитання, грали в ігри «Лісова павутина» та «Лісовий ленд-арт».

  • Екоосвіта

Хіба ревуть олені, як ясла повні?

Чи вдавалось Вам почути звуки «сурмів» оленя благородного? Ні? Тоді зараз саме той час. Адже з приходом осені самець оленя, що шукає самку видає такі звуки. На початку реву одинокі самці займають певну територію, часто – одні і ті ж самі ділянки по кілька років, куди ревом запрошують самок. Збуджені самці ламають гілки, б’ють рогами молоді деревця, здирають кору та гребуть ногами лісову підстилку. Під час гону вони мало їдять, тому втрачають 30-40 кг своєї ваги.

  • Фауна

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

В третю суботу вересня щорічно проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». До даного заходу долучилися і працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди», де провели прибирання та облагородження в урочищі «Альтана» та рекреаційній ділянці «Павлів потік».

  • Екологія