Обережно – комахи!

Травень  – це не тільки теплий  весняний місяць, а ще -  улюблений період  для розвитку різних комах. Більшість з них особливо небезпечні для людей, що  мають алергію на їхню отруту. Невчасно надана допомога може призвести до летального випадку.

З метою ознайомлення з різними видами комах та наслідками укусів в Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 проведений урок-тренінг «Користь та небезпека від комах».

Школярі переглядали презентацію про найпоширеніші види комах парку, навчалися розпізнавати їх за їхнім зовнішнім виглядом, розглядали роль комах у природі та значення у житті людини.

Учні активно працювали групами, виконували різні вправи: «Доповни», «Хто краще?», «Цікаво знати, що…».

П’ятикласники поглибили знання про комах, активізували пізнавальну діяльність, збагатили свій словник відповідно до теми, засвоїли пам’ятку «Чим комахи можуть бути небезпечними для людей», «Що слід робити при укусі комах».

Більшість  квітів потребують комах для запилення. Тож, якщо ми втратимо комах, ми втратимо також наші дикі квіти, а разом з ними й усіх живих створінь, які ці рослини їдять. Комахи є серцем усіх екологічних процесів, які можна собі уявити.

 

Оксана Федишин

провідна фахівчиня

з екологічної освіти

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта