Обережно – комахи!

Травень  – це не тільки теплий  весняний місяць, а ще -  улюблений період  для розвитку різних комах. Більшість з них особливо небезпечні для людей, що  мають алергію на їхню отруту. Невчасно надана допомога може призвести до летального випадку.

З метою ознайомлення з різними видами комах та наслідками укусів в Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 проведений урок-тренінг «Користь та небезпека від комах».

Школярі переглядали презентацію про найпоширеніші види комах парку, навчалися розпізнавати їх за їхнім зовнішнім виглядом, розглядали роль комах у природі та значення у житті людини.

Учні активно працювали групами, виконували різні вправи: «Доповни», «Хто краще?», «Цікаво знати, що…».

П’ятикласники поглибили знання про комах, активізували пізнавальну діяльність, збагатили свій словник відповідно до теми, засвоїли пам’ятку «Чим комахи можуть бути небезпечними для людей», «Що слід робити при укусі комах».

Більшість  квітів потребують комах для запилення. Тож, якщо ми втратимо комах, ми втратимо також наші дикі квіти, а разом з ними й усіх живих створінь, які ці рослини їдять. Комахи є серцем усіх екологічних процесів, які можна собі уявити.

 

Оксана Федишин

провідна фахівчиня

з екологічної освіти