Нове життя будівлі

Для утримання еко-центру Сколівського лісництва у придатному для  експлуатації стану проводиться капітальний ремонт даху. Приміщення цієї будівлі  послужили тимчасовим прихистком проживання для наших колег із національного природного парку   «Білобере́жжя Святосла́ва» під час окупації військами рф частини  Миколаївської області.

Перекриття виконано  профнастилом.  Враховуючи фізичне зношення також замінено вікна, що  забезпечать  комфорт, енергоефективність та естетичний вигляд будинку.

Роботи виконуються за кошти спецфонду НПП «Сколівські Бескиди».

 

 

Лісничий

Василь БАБИЧ

Новини

Своєрідна любов

Рись – надзвичайно красива потаємна тварина. Свою симпатію висловлює дуже нетипово:самець та самка буцаються між собою лобами і лише після цього утворюється пара. Шлюбний період у рисі починається з початку лютого і триває майже місяць. Взагалі рись любить самотність, не схильна до спілкування з собі подібними, але в шлюбний період ця поведінка різко змінюється.

  • Фауна

Сторінками Червоної книги

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, проведено екологічний урок для учнів 5-го класу на тему «Сторінками Червоної книги України». Учні ознайомилися з поняттями «Червона книга», «екологія», «екологічні проблеми»; ознайомилися з причинами зникнення рослин і тварин у природі.

  • Екоосвіта