Нове життя будівлі

Для утримання еко-центру Сколівського лісництва у придатному для  експлуатації стану проводиться капітальний ремонт даху. Приміщення цієї будівлі  послужили тимчасовим прихистком проживання для наших колег із національного природного парку   «Білобере́жжя Святосла́ва» під час окупації військами рф частини  Миколаївської області.

Перекриття виконано  профнастилом.  Враховуючи фізичне зношення також замінено вікна, що  забезпечать  комфорт, енергоефективність та естетичний вигляд будинку.

Роботи виконуються за кошти спецфонду НПП «Сколівські Бескиди».

 

 

Лісничий

Василь БАБИЧ

Новини

«Лелека – символ України»

На території рекреаційної ділянки «Дубравка» працівники Парку провели екологічний урок для школярів Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Учні переглянули відео про чорного та білого лелеку, збагатили свої знання про поширення, поведінку, харчування та їхню користь у природі. Під час виконання фізкультхвилинки відтворили рухи лелеки, грали в гру «Нагодуй лелеченя». На завершення школярі зробили аплікацію «Лелека».

  • Без категорії
  • Екоосвіта

НАУКОВИЙ ЗВІТ 2023

Науковим відділом Парку підготовлено та видано 24-ий том Літопису природи, в якому узагальнено основні результати роботи за 2023 рік. У Літописі наведено характеристику пробних площ, зафіксовано метеорологічні явища, гідрологічні дослідження, подано результати досліджень видового складу кажанів, таксономічного різноманіття безхребетних, підведено основні підсумки накової та науково-освітньої діяльності.

  • Без категорії
  • Інформація

Екскурсія в світ комах

В рекреаційній ділянці Павлів потік фахівці Парку для учнів 4 класу Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 імені Стефанії Вітрук провели цікаву пізнавальну екскурсію «Світом комах». Розповіли дітям, що на Землі живе безліч різних комах, більшість із них вміє літати, саме вони запилюють рослини.

  • Без категорії
  • Екоосвіта