Нове життя будівлі

Для утримання еко-центру Сколівського лісництва у придатному для  експлуатації стану проводиться капітальний ремонт даху. Приміщення цієї будівлі  послужили тимчасовим прихистком проживання для наших колег із національного природного парку   «Білобере́жжя Святосла́ва» під час окупації військами рф частини  Миколаївської області.

Перекриття виконано  профнастилом.  Враховуючи фізичне зношення також замінено вікна, що  забезпечать  комфорт, енергоефективність та естетичний вигляд будинку.

Роботи виконуються за кошти спецфонду НПП «Сколівські Бескиди».

 

 

Лісничий

Василь БАБИЧ

Новини

Навіщо нам ліси

Днями, у Крушельницькому ЗЗСО І-ІІ ст. для учнів шкільного лісництва була проведена вікторина «Знавці лісу». На початку школярі ознайомлювалися з типами лісів, які поширені на території НПП «Сколівські Бескиди». Під час вікторини активно відповідали на запитання, грали в ігри «Лісова павутина» та «Лісовий ленд-арт».

  • Екоосвіта

Хіба ревуть олені, як ясла повні?

Чи вдавалось Вам почути звуки «сурмів» оленя благородного? Ні? Тоді зараз саме той час. Адже з приходом осені самець оленя, що шукає самку видає такі звуки. На початку реву одинокі самці займають певну територію, часто – одні і ті ж самі ділянки по кілька років, куди ревом запрошують самок. Збуджені самці ламають гілки, б’ють рогами молоді деревця, здирають кору та гребуть ногами лісову підстилку. Під час гону вони мало їдять, тому втрачають 30-40 кг своєї ваги.

  • Фауна

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

В третю суботу вересня щорічно проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». До даного заходу долучилися і працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди», де провели прибирання та облагородження в урочищі «Альтана» та рекреаційній ділянці «Павлів потік».

  • Екологія