Найкраще у Бескидах

Чому для піших походів у гори варто вибрати Національний природний парк «Сколівські Бескиди»?

  1. Гірські річки, потоки, водоспади, озера, скелі, полонини, луки, панорамні краєвиди з вершин, старовірові ліси, могутні ялиці, буки, стрімкі смереки, і не тільки, що тут зможе побачити мандрівник
  2. Сколівські Бескиди не надто стрімкі, доступні для походів різних вікових груп. Найвища вершина г. Парашки 1268 метрів Варіантів активного відпочинку декілька (тур вихідного дня, екскурсія груп автобусами та інші). Найоптимальнішим є одноденний похід в гори на віддаль 20-25 км.
  3. Достатнє для туриста інформаційне забезпечення. Довідатись про нас можна на сайті https://skolebeskydy-park.in.ua/pro-nas/pro-park а також Сколе Smart.
  4. Всі (19) туристичні маршрути нацпарку відображені на Google карті з індивідуальними QR кодами та їх описом. Це дозволяє туристу заздалегідь підготуватись до походу. На місцевості туристичні шляхи пронумеровані, промарковані з інформаційними знаками на початку та GPS- координати.
  5. Доступна транспортна мережа. Через м. Сколе проходить міжнародна траса Київ-Чоп. Доїхати можна також залізною дорогою до ст. Сколе або автобусами зі Львова, Стрия.
  6. З переліком платних послуг для відвідувачів можна ознайомитись на сайті парку у розділі мандруйте. Ціни доступні. Наприклад за одноденний похід на г. Парашка турист заплатить 30 грн а для дітей 15 грн. Зручні форми оплати на вибір: через додаток Приват 24 або через касовий апарат або касу установи.
  7. Для тих хто вперше відвідує наш парк є одна потаємна «Поляна мрій». Хто вступить на неї і загадає благородну мрію - вона обов’язково здійсниться.
  8. Крім природних об’єктів Сколівщина багата історико-культурною спадщиною. Тут можна побачити пам’ятку археології ІХ-ХІІІ ст. наскельна фортеця «Тустань». Палац ХІХ ст. баронів Гредлів, пам’ятний знак «.Могила Київського князя Святослава», краєзнавчий музей «Сколівщина»
  9. А ще можна почути говір колоритних бойків побачити їх побут, посмакувати місцевими пляцками, паленятками, грибною юшкою.

А зрештою зустріти простих працьовитих добрих людей

 

Блін, із цього треба було починати)) заінтригували!