Королі вершин

6 травня відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики - гірський біг на найвищу вершину НПП «Сколівські Бескиди» -  гору Парашка (1248 м.н.р.м.). Організатор заходу Міністерство молоді та спорту України, ГС «Федерація легкої атлетики України». За золоті медалі змагалися майже 40 спортсменів та любителів з різних регіонів. А здобув перемогу,  на дистанції 12 км з перепадом висоти у 650 м,  Ченікало Олександр,  подолавши дистанцію за 59.31 хв.

Командно перемогла Миколаївська область, срібло забрала Львівська, а бронзу Сумська.

Чемпіонат України з гірського бігу проводиться  з метою популяризації та  подальшого розвитку легкої атлетики на території України а також відбору кращих спортсменів до складу національних збірних команд.

 

Дільниця рекреації та благоустрою

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Яким побачимо Парк через 10 років

Проведено першу робочу зустріч зацікавлених сторін та громадськості з питань розробки Проекту організації території – основного документу, що визначає стратегію розвитку національного природного парку «Сколівські Бескиди» на 10 років. Розробником Проекту є Франкфуртське зоологічне товариство (Німеччина) у співпраці з адміністрацією Парку та представниками зацікавлених сторін.

  • Інформація

Ошатні шовкохвостики

З настанням холодів та перших снігопадів у населених пунктах, садах, вздовж автодоріг можна спостерігати зграйки «нарядних» пташок – омелюхів звичайних, які прилітають у наші краї для зимівлі. Яскрава пташка, що має густе, пухнасте пір՚я, великий чубчик на голівці і схожа розмірами на шпака. Птахам найбільше подобаються дерева й чагарники з яскравими соковитими плодами, особливо ті, які тримаються на гілках пізньої осені й узимку, допомагаючи їм пережити тривалі періоди негоди (плоди калини, глоду, горобини, шипшини).

  • Фауна

Допомога природі

Людина — частина природи. Але у людини є можливість змінювати її. Від неї залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. У Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 був проведений урок-гра «Як я можу допомогти природі?». Під час заняття учні грали в ігри «Хто я?», «Бінго». В книгу скарг та пропозицій вносили свої записи щодо збереження та відновлення природи. Для закріплення матеріалу школярі у парах відображали «коли Земля хворіє та радіє». На гілці побажань відтворили свої емоції, які дістали під час уроку.

  • Екоосвіта