Джура на Дубравці

Враховуючи сучасну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі, зміцнення країни.

Напередодні державних свят Дня прапора та Дня незалежності України фахівці парку Іванна Іваникович та Наталія Герц  із місцевими школярами провели заняття на тему:  «символи України – прапор, герб та гімн.

Діти мали можливість проявити свою фантазію у вікторинах, майстер-класах (виготовлення патріотичних сувенірів, листівки та малюванню).

Ідея занять:

Лю­біть свою землю, вивчайте, знайте і поважайте її символи, не давайте нікому скривдити її.

Отож, будьте патріотами, шануйте святині своєї держави, пам’ятайте, що за право мати власні сим­воли — герб, прапор, гімн — наш народ заплатив мільйонами людських життів, відданих «за Укра­їну, за її волю, за честь і славу, за народ».

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Своєрідна любов

Рись – надзвичайно красива потаємна тварина. Свою симпатію висловлює дуже нетипово:самець та самка буцаються між собою лобами і лише після цього утворюється пара. Шлюбний період у рисі починається з початку лютого і триває майже місяць. Взагалі рись любить самотність, не схильна до спілкування з собі подібними, але в шлюбний період ця поведінка різко змінюється.

  • Фауна

Сторінками Червоної книги

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, проведено екологічний урок для учнів 5-го класу на тему «Сторінками Червоної книги України». Учні ознайомилися з поняттями «Червона книга», «екологія», «екологічні проблеми»; ознайомилися з причинами зникнення рослин і тварин у природі.

  • Екоосвіта