Дорогі друзі, колеги природоохоронці!

Сьогодні минає 32 роки з часу як Україна здобула свою незалежність. Чимало випробувань випало на долю нашого народу за ці роки. Навіть у найскладніші часи українці не втрачали віру у вільну суверенну країну.

Цьогорічне свято відзначаємо в умовах жорстокої війни з російськими окупантами. Щодня ми платимо надвисоку ціну заради збереження Незалежності.

Щирі вітання з нагоди найбільшого державного свята України. Бажаємо всім мирного неба, сімейного затишку, непохитної віри в щасливе майбутнє вільної процвітаючої України.

Величезна вдячність ЗСУ та всім хто боронить нашу незалежність.

Слава Україні!

 

Колектив НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

«Лелека – символ України»

На території рекреаційної ділянки «Дубравка» працівники Парку провели екологічний урок для школярів Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Учні переглянули відео про чорного та білого лелеку, збагатили свої знання про поширення, поведінку, харчування та їхню користь у природі. Під час виконання фізкультхвилинки відтворили рухи лелеки, грали в гру «Нагодуй лелеченя». На завершення школярі зробили аплікацію «Лелека».

  • Без категорії
  • Екоосвіта

НАУКОВИЙ ЗВІТ 2023

Науковим відділом Парку підготовлено та видано 24-ий том Літопису природи, в якому узагальнено основні результати роботи за 2023 рік. У Літописі наведено характеристику пробних площ, зафіксовано метеорологічні явища, гідрологічні дослідження, подано результати досліджень видового складу кажанів, таксономічного різноманіття безхребетних, підведено основні підсумки накової та науково-освітньої діяльності.

  • Без категорії
  • Інформація

Екскурсія в світ комах

В рекреаційній ділянці Павлів потік фахівці Парку для учнів 4 класу Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 імені Стефанії Вітрук провели цікаву пізнавальну екскурсію «Світом комах». Розповіли дітям, що на Землі живе безліч різних комах, більшість із них вміє літати, саме вони запилюють рослини.

  • Без категорії
  • Екоосвіта