Дорогі друзі, колеги природоохоронці!

Сьогодні минає 32 роки з часу як Україна здобула свою незалежність. Чимало випробувань випало на долю нашого народу за ці роки. Навіть у найскладніші часи українці не втрачали віру у вільну суверенну країну.

Цьогорічне свято відзначаємо в умовах жорстокої війни з російськими окупантами. Щодня ми платимо надвисоку ціну заради збереження Незалежності.

Щирі вітання з нагоди найбільшого державного свята України. Бажаємо всім мирного неба, сімейного затишку, непохитної віри в щасливе майбутнє вільної процвітаючої України.

Величезна вдячність ЗСУ та всім хто боронить нашу незалежність.

Слава Україні!

 

Колектив НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Своєрідна любов

Рись – надзвичайно красива потаємна тварина. Свою симпатію висловлює дуже нетипово:самець та самка буцаються між собою лобами і лише після цього утворюється пара. Шлюбний період у рисі починається з початку лютого і триває майже місяць. Взагалі рись любить самотність, не схильна до спілкування з собі подібними, але в шлюбний період ця поведінка різко змінюється.

  • Фауна

Сторінками Червоної книги

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, проведено екологічний урок для учнів 5-го класу на тему «Сторінками Червоної книги України». Учні ознайомилися з поняттями «Червона книга», «екологія», «екологічні проблеми»; ознайомилися з причинами зникнення рослин і тварин у природі.

  • Екоосвіта