Дорогі друзі, колеги природоохоронці!

Сьогодні минає 32 роки з часу як Україна здобула свою незалежність. Чимало випробувань випало на долю нашого народу за ці роки. Навіть у найскладніші часи українці не втрачали віру у вільну суверенну країну.

Цьогорічне свято відзначаємо в умовах жорстокої війни з російськими окупантами. Щодня ми платимо надвисоку ціну заради збереження Незалежності.

Щирі вітання з нагоди найбільшого державного свята України. Бажаємо всім мирного неба, сімейного затишку, непохитної віри в щасливе майбутнє вільної процвітаючої України.

Величезна вдячність ЗСУ та всім хто боронить нашу незалежність.

Слава Україні!

 

Колектив НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Навіщо нам ліси

Днями, у Крушельницькому ЗЗСО І-ІІ ст. для учнів шкільного лісництва була проведена вікторина «Знавці лісу». На початку школярі ознайомлювалися з типами лісів, які поширені на території НПП «Сколівські Бескиди». Під час вікторини активно відповідали на запитання, грали в ігри «Лісова павутина» та «Лісовий ленд-арт».

  • Екоосвіта

Хіба ревуть олені, як ясла повні?

Чи вдавалось Вам почути звуки «сурмів» оленя благородного? Ні? Тоді зараз саме той час. Адже з приходом осені самець оленя, що шукає самку видає такі звуки. На початку реву одинокі самці займають певну територію, часто – одні і ті ж самі ділянки по кілька років, куди ревом запрошують самок. Збуджені самці ламають гілки, б’ють рогами молоді деревця, здирають кору та гребуть ногами лісову підстилку. Під час гону вони мало їдять, тому втрачають 30-40 кг своєї ваги.

  • Фауна

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

В третю суботу вересня щорічно проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». До даного заходу долучилися і працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди», де провели прибирання та облагородження в урочищі «Альтана» та рекреаційній ділянці «Павлів потік».

  • Екологія