Дерево – вічної молодості

У Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 імені Стефанії Вітрук з учнями 7-9  класів відбувся цікавий та інформативний виховний захід в рамках тижня «Гінкго дволопатеве – дерево релікт».

Фахівцями НПП «Сколівські Бескиди» -  Ірина ЛЯХ та Іванна Іваникович проведено інтерактивне та практичне заняття  «Гінкго – реліктове дерево».

Школярі ознайомились із характеристикою та загадковістю дерева, його лікувальними властивостями та методом його розмноження.

У практичній частині з учасниками заходу висаджено попередньо  застратифіковане насіння.

Надалі перед учнями поставлено завдання щодо догляду за ними до сходження та висадки  у парник.

 

 

Прес служба

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта