Дерева «Зеленої країни»

В НПП «Сколівські Бескиди» завершилися весняні акції в рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна», де на різних локаціях було висаджено більше 3 тисяч саджанців, в тому числі декоративних видів і форм, на загальній площі більше 8 гектарів.

Під час акції було проведено озеленення садиб шести лісництв, територій місцевих шкіл та дитячих садочків, території старостатів, спортивних майданчиків, рекреаційних пунктів, меморіальних споруд, створення алей і живоплотів тощо. Також працівники Крушельницького лісництва створили нову цікаву композицію із декоративних хвойних порід – «фрагмент вишиванки».

Разом із працівниками Парку в озелененні активну участь взяли діти та школярі, працівники місцевих садків та шкіл, жителі довколишніх населених пунктів і представники місцевої влади.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення цьогорічних акцій!

Надіємося, що озеленення локацій створить привабливий, естетичний вигляд і додасть гарного настрою відвідувачам та гостям нашого краю!

 

Відділ лісового господарства

та відтворення екосистеми

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Яким побачимо Парк через 10 років

Проведено першу робочу зустріч зацікавлених сторін та громадськості з питань розробки Проекту організації території – основного документу, що визначає стратегію розвитку національного природного парку «Сколівські Бескиди» на 10 років. Розробником Проекту є Франкфуртське зоологічне товариство (Німеччина) у співпраці з адміністрацією Парку та представниками зацікавлених сторін.

  • Інформація

Ошатні шовкохвостики

З настанням холодів та перших снігопадів у населених пунктах, садах, вздовж автодоріг можна спостерігати зграйки «нарядних» пташок – омелюхів звичайних, які прилітають у наші краї для зимівлі. Яскрава пташка, що має густе, пухнасте пір՚я, великий чубчик на голівці і схожа розмірами на шпака. Птахам найбільше подобаються дерева й чагарники з яскравими соковитими плодами, особливо ті, які тримаються на гілках пізньої осені й узимку, допомагаючи їм пережити тривалі періоди негоди (плоди калини, глоду, горобини, шипшини).

  • Фауна

Допомога природі

Людина — частина природи. Але у людини є можливість змінювати її. Від неї залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. У Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 був проведений урок-гра «Як я можу допомогти природі?». Під час заняття учні грали в ігри «Хто я?», «Бінго». В книгу скарг та пропозицій вносили свої записи щодо збереження та відновлення природи. Для закріплення матеріалу школярі у парах відображали «коли Земля хворіє та радіє». На гілці побажань відтворили свої емоції, які дістали під час уроку.

  • Екоосвіта