День екологічної освіти

Щорічно, 12 травня, відзначають міжнародне свято – День екологічної освіти, яке  закликає замислитися кожного жителя планети над тим, як зберегти екологію і не допустити катастрофи.

Вже другий рік поспіль ми відзначаємо її в час воєнної агресії Росії проти України. Руйнування екосистем, забруднення ґрунтів та водного простору, зменшення біорізноманіття, зростання кількості шкідників у лісах  далеко не повний перелік екологічних проблем, з якими Україна зіштовхнеться вже після закінчення війни.

Традиційно у цей день проводяться різні екологічні уроки, тренінги, екскурсії,   акції, які дозволяють людині усвідомити готовність до гармонійного співіснування з природою та раціонального використання природних ресурсів.

З початку року для шкільної молоді було проведено низьку заходів, які були присвячені екологічним проблемам: екологічних уроків – 15, майстер-класів – 6, тренінги, квести, екскурсій – 10. Також були проведені акції: «Зелена країна» - 7, «Будиночок для шпаків» - 4, «Не зривайте первоцвіти» - 3,  «Жива ялинка» - 4.

Екологічну культуру   необхідно розвивати з раннього віку, виховувати гуманне ставлення до природи.

 

Оксана Федищин

провідна фахівчиня

з екологічної освіти