Чарівні Бескиди

Нащо їхати в гори влітку? Це абсолютно логічне на перший погляд питання виникає у багатьох туристів. А ми відповімо: заради піших прогулянок, а ще вражаючих краєвидів, водоспадів та тиші.

Пейзажі гір захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, адже мандруючи національним природним парком «Сколівські Бескиди» можна побачити та насолодитися унікальними місцями.

До них відносяться урочища: «Мала Річка», «Велика Річка», «Сухий», «Побук», «Кичера», «Закоріння». В усі ці місця можна потрапити пішою прогулянкою і наповнити один з відведених днів приємними, незвичними емоціями і незабутніми враженнями.

 

Ігор КОРЧИНСЬКИЙ,

Помічник лісничого Крушельницького лісництва

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

Своєрідна любов

Рись – надзвичайно красива потаємна тварина. Свою симпатію висловлює дуже нетипово:самець та самка буцаються між собою лобами і лише після цього утворюється пара. Шлюбний період у рисі починається з початку лютого і триває майже місяць. Взагалі рись любить самотність, не схильна до спілкування з собі подібними, але в шлюбний період ця поведінка різко змінюється.

  • Фауна

Сторінками Червоної книги

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, проведено екологічний урок для учнів 5-го класу на тему «Сторінками Червоної книги України». Учні ознайомилися з поняттями «Червона книга», «екологія», «екологічні проблеми»; ознайомилися з причинами зникнення рослин і тварин у природі.

  • Екоосвіта