Війна та екологія.

Війна — це не лише інфраструктурні руйнації, вона  несе небезпеку людям та природі навіть там, де активних бойових дій не було. Найгіршої шкоди довкіллю завдають ракети та  пожежі, які  не лише спричиняють викиди в повітря та забруднення атмосфери, а й знищують верхній, родючий шар нашої землі.

Для учнів шкільного лісництва  Сколівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 був проведений еко-урок на тему «Війна та екологія». Школярі  переглядали відеофільм «Основи життя: як впливає війна на екологію». Завдяки методу «Порівняй» побачили, які зміни відбулися у природі за два роки війни.

Найбільш активними учнями на занятті були Ушневич Ілона, Кузів Романна, Лапундяк Софія, Шрібак Ангеліна та Романченко Максим.

На завершення школярі писали свої побажання щодо відновлення нашого біорізноманіття та зробили голуба миру.

Оксана  Федишин

провідний фахівець

з екологічної освіти

Новини

Наші пернаті друзі

Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, особливо навесні, ми отримуємо величезну естетичну насолоду. Пернаті — це не лише користь, а й краса. А краса, як відомо, врятує світ.

  • Фауна
  • Без категорії

У світі комах

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, для учнів шкільного лісництва проведений екологічний урок «Різноманітність комах у природі». Школярі збагатили свої знання про комах (спосіб життя, будову тіла); формували елементарну уяву про цілісність живої природи. Завдяки іграм вчилися вільно оперувати раніше здобутими знаннями та вміннями в умовах інтеграції різних видів навчальної діяльності. Під час уроку були використані контейнери для комах зі збільшувальними стіклами, макети розвитку комах, лупа.

  • Екоосвіта