Водно-болотні угіддя на користь людям і природі

2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь з цієї нагоди.

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3  для учнів 5 класу проведений пізнавальний еко-урок на тему «Водно-болотні угіддя». Учні залюбки переглянули відео про  водно-болотні угіддя, стан яких тісно пов'язаний зі змінами клімату Землі. Ознайомилися із заболоченими ділянками національного парку., що мають такий статус. Наприкінці заняття активно відповідали на питання вікторини, створювали харчовий ланцюг  та оформили плакат «Водно-болотні угіддя».

Збереження водно-болотних угідь – запорука чистої води.

 

Оксана ФЕДИШИН

провідний фахівець

з екологічної освіти

Новини

Наші пернаті друзі

Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, особливо навесні, ми отримуємо величезну естетичну насолоду. Пернаті — це не лише користь, а й краса. А краса, як відомо, врятує світ.

  • Фауна
  • Без категорії

У світі комах

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, для учнів шкільного лісництва проведений екологічний урок «Різноманітність комах у природі». Школярі збагатили свої знання про комах (спосіб життя, будову тіла); формували елементарну уяву про цілісність живої природи. Завдяки іграм вчилися вільно оперувати раніше здобутими знаннями та вміннями в умовах інтеграції різних видів навчальної діяльності. Під час уроку були використані контейнери для комах зі збільшувальними стіклами, макети розвитку комах, лупа.

  • Екоосвіта