Вода і болота в екосистемі Парку

2 лютого відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. На території НПП «Сколівські Бескиди» зосереджено 129,2 га водно-болотних угідь, що становить лише 0,5 % від його території.

Водно-болотним угіддям в гірських умовах властивий брак грунтових вод, є життєво важливими резервуарами біорізноманіття, де  розвиваються  рослини, що пристосовані до дуже бідного харчування. Останніми роками болота людина використовує як рекреаційний ресурс, оскільки  це ще і красиві пейзажі. Але ці ресурси будуть доступними до тих пір, доки болото буде перебувати у природному стані або близькому до нього.

Знищення та втрата водно-болотних угідь є непоправною шкодою для довкілля.

Пропонуємо переглянути підбірку світлин життя водно-болотних угідь.

 

 

                                                                                               Науковий відділ

Новини

Наші пернаті друзі

Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, особливо навесні, ми отримуємо величезну естетичну насолоду. Пернаті — це не лише користь, а й краса. А краса, як відомо, врятує світ.

  • Фауна
  • Без категорії

У світі комах

У Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, для учнів шкільного лісництва проведений екологічний урок «Різноманітність комах у природі». Школярі збагатили свої знання про комах (спосіб життя, будову тіла); формували елементарну уяву про цілісність живої природи. Завдяки іграм вчилися вільно оперувати раніше здобутими знаннями та вміннями в умовах інтеграції різних видів навчальної діяльності. Під час уроку були використані контейнери для комах зі збільшувальними стіклами, макети розвитку комах, лупа.

  • Екоосвіта