Екологічна культура школярів

Днями, учні 5-го класу Сколівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відвідали еко-центр Сколівського лісництва.

Під час проведення заходу  фахівці  парку Федишин Оксана  та  Масендич Ольга ознайомили учнів з основними екологічними знаннями та формування екологічної культури. Школярі під час екскурсії відвідали дендропарк, де вперше побачили  великий мурашник, пташиний вольєр, побували на розсаднику, де ознайомилися з вирощуванням рослин  парку. Найбільш цікавими для них були експонати зубра, оленя благородного,  яструба,    а в міні-музею з охорони праці – інструменти та засоби при звалюванні, трелюванні дерев у лісі, якими користувалися наші діди та прадіди.

На завершення у одній з альтанок учні грали в еко-вікторину «Що це?», складали 3-D еко-дерево та пили гарячий запашний карпатський чай.

Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь.

 

Ольга Масендич

помічник лісничого

Сколівського лісництва

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта