Долинка нарцис

На садибі Крушельницього лісництва  зацвіли нарциси, найулюбленіші весняні квіти. Ці цибулинні рослини з легкістю можна віднести до жителів «лінивої клумби» (багаторічні квіти, які ростуть без догляду), так називають в народі.

«Лінива клумба» штучно створена працівниками лісництва. Результат очевидний, щороку кількість нарцису  збільшується,  але до розмірів  долини нарцисів ще не дотягує, потрібен час.

Запрошуємо до національного природного парку побачити цю красу!

 

Ігор КОРЧИНСЬКИЙ,

Помічник лісничого Крушельницького лісництва

НПП «Сколівські Бескиди»

Новини

МАНДРІВНИК – У НАС НОВИЙ ПУТІВНИК

Національний природній парк випустив для відвідувачів та туристів території цікавий путівник. У ньому міститься корисна інформація про найцікавіші природничі об’єкти парку, еколого-просвітницькі центри, що варто відвідати та рекреаційні ділянки, де можна відпочити. В путівнику міститься розгорнута карта з мережею туристичних шляхів з індивідуальними Q-R кодами, при скануванні яких на інтернет-ресурсі можна отримати повну інформацію.

  • Інформація

«Прадерево життя»

Наші предки вважали вербу священним деревом. Вона була символом родинного вогнища. При буревiях проти вiтру кидали вербову гiлочку, яка зупиняла бурю. Магiчнi властивостi вербi приписували завжди. З'їденi рано навеснi вербовi сережки оберiгали людей вiд лихоманки та зубного болю.

  • Флора

Семінар «Інтерпретація природи»

Семінар «Інтерпретація природи» 15-17 квітня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбувся семінар “Інтерпретація природи”, організований Франкфуртським зоологічним товариством в Україні (FZS) Ukraine за участю учасників 4 національних парків “Сколівські Бескиди”, “Ужанський”, “Синевир”, “Зачарований край” . В ході семінару учасники навчалися розробки інтерпретаційних програм, практикували проведення цікавих екскурсій, здобували новий досвід. який буде використовуватись в подальшій екоосвітній роботі.

  • Екоосвіта